PHP Developer

Hays Poland

Łódź, mazowieckie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1098415

Dla naszego klienta z Łodzi poszukujemy PHP Developerów

Kontrakt B2B
Start ASAP

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
Tworzenie aplikacji bazodanowych
Administracja istniejącymi aplikacjami
Architektura aplikacji i projektowanie interfejsu użytkownika praca przy wdrożeniu nowych stron i aplikacji

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne doświadczenie minimum 2 lata
Dobra znajomość języka PHP 5.6+ (programowanie obiektowe i wzorce projektowe)
Znajomość HTML, JavaScript, JQuery, CSS
Znajomość baz danych PostgreSQL
Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworku Symfony 2/3
Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Umiejętność pracy w grupie
Umiejętności logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów
Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
Znajomość systemu Linux
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland