Opis stanowiska pracy

Do pracy w biurze w Krakowie lub Rzeszowie szukamy PHP Developera do pracy przy projekcie ecommerce dla światowego producenta i dystrybutora opakowań z Finlandii, dla którego uruchamiamy dużą platformę ecommerce opartą o Magneto 2 Enterprise na 28 krajów w Europie. Wyzwaniem projektu jest dostosowanie Magneto 2 Enterprise do potrzeb personalizacji produktów oraz wdrożenia na 28 rynków Europejskich

Dołącz do zespołu jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w rejonie Europe, the Middle East and Africa wg rankingu Deloitte Fast 500 EMEA za 2017 rok

Rola:

  • Programowanie rozwiązań na potrzeby projektów wdrożeniowych, rozwojowych i utrzymaniowych działających w oparciu o platformę Magento 2
  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5, PHP7
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z Web Services
  • Przestrzeganie standardów PSR
  • Praktyczna umiejętność debugowania aplikacji webowych
  • Programowanie z nastawieniem na bezpieczeństwo aplikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę

Mile widziane:

  • Dobra znajomość Magento
  • Doświadczenie w pracy z Redis/Varnish/NewRelic/BlackFire.io
  • Doświadczenie w pracy z BitBucket, Jira, Confluence
  • Znajomość frameworków Symfony, Zend
  • Podstawowa znajomość bibliotek JavaScript
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją prędkości działania aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy w Scrum/Kanban

Oferujemy:

  • Zorganizowaną pracę w dedykowanym zespole pracującym nad projektem w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket, Jenkins
  • Roczny firmowy program rozwoju kompetencji technicznych realizowany we współpracy z zewnętrzną firmą szkoleniową
  • Możliwość decyzji o sposobie wydania swojego budżetu na szkolenia, konferencje i rozwój
  • Wewnętrzne projekty rozwojowe
  • Lekcje języka angielskiego grupowe i indywidualne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed i ubezpieczenie grupowe na życie Aviva
  • Pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek

Wynagrodzenie miedzy 7.000-10.000 netto B2B

Prezentacja firmy

Firma BOLD od ponad 7 lat doradza, projektuje i wdraża rozwiązani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości