PHP Developer

Gorrion

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz uczestniczyć w pełnym procesie tworzenia aplikacji webowych. Nie chcemy używać przestarzałych technologii. Razem ze swoim zespołem zdecydujesz, jaki stack technologiczny wykorzystacie. Zadbasz o rozwój własnej wiedzy i kwalifikacji oraz będziesz mieć wiele okazji do dzielenia się nimi z innymi Gorrionkami.

Co zapewniamy?

Będziesz realizować ciekawe projekty dla polskich i zagranicznych klientów. Pomożemy Ci się rozwijać. Zapewnimy książki, kursy, wyślemy na konferencję, czy szkolenie. Nie musisz wstawać wcześnie. W Gorrionie każdy sam wybiera godziny pracy. Dwa razy w tygodniu będziesz mieć możliwość szlifowania swojego angielskiego podczas spotkań z native speakerem. Dofinansujemy Twoją kartę sportową, a tydzień będziesz mógł zaczynać i kończyć zajęciami jogi w biurze.

Wymagania

Czego szukamy u kandydatów?

Świetnej znajomości angielskiego
Znajomości frameworku Laravel
Znajomości frameworku Angular

Czym zabłyśniesz?

Znajomością Symfony lub Zend
Znajomością Node.js

Prezentacja firmy

We believe that software development is similar and unified all over the... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy