PHP Developer

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1110406

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Stawka: 400-520 zł / MD / B2B

Od osoby zatrudnionej na stanowisku oczekujemy:
  • Doświadczenia (minimum 3 lata) w PHP z naciskiem na czysty kod, refaktoryzację i testy, SQL
  • Angielski – na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomości frameworku Symfony
  • Mile widziane linki do wykonanych projektów, portfolio lub konta w serwisach GitHub/GitLab/BitBucket – technologia dowolna.

Zadania programisty w zespole aplikacji:
  • Refaktoryzacja kluczowego kodu legacy poprzez wydzielanie pojedynczych serwisów,
  • Projektowanie API dla rozproszonych systemów,
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych).
  • Technologie/języki używane: PHP 7.1, Symfony 3/4, MySQL, PostgreSQL, Slack, PhpStorm, GitLab, Vagrant, PHPUnit, ElasticSearch, React.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy UoP

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland