Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. działa na rynku usług telekomunikacyjnych. W naszej ofercie są cyfrowe usługi kablowe: telewizja, szerokopasmowy Internet i telefonia.

Obecnie poszukujemy PHP Developera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Rozwój i tworzenie oprogramowania w języku PHP,Python

- Dokumentacja tworzonego kodu

- Planowanie własnej pracy nad przydzielonymi / wybranymi

zadaniami

OFERUJEMY:

- Pracę umożliwiającą rozwój umiejętności;

- Szkolenia wdrożeniowe;

- Opiekę medyczną po okresie próbnym;

- Odpowiednie narzędzia pracy

- Możliwość nauki języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Dobra znajomość PHP 5/7 oraz frameworka Symfony,

- Dobra znajomość baz danych SQL (PostgreSQL,MySQL),

- Dobra znajomość i AJAX / JavaScript,

- Dobra znajomość języka Python

- Podstawowa znajomość (x)HTML, CSS,

- Znajomość systemu Linux,

- Znajomość systemu kontroli wersji Git,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji,

- Komunikatywność i odpowiedzialność,

- Chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

- Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych,

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy