PHP developer with Magento

Hays Poland

Torun, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Torun
Torun
NR REF.: 1148291

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Lokalizacja: Toruń
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Zadania programistyczne w backendzie Magento 1,
  • Wsparcie zgłoszeń serwisowych,
  • Integracja z wyszukiwarką SOLR

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako PHP developer
  • Minimum 2-letnie doświadczenie z Magento
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, mariaDB)
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość zagadnień dot. Ecommerce
  • Umiejętność obsługi procesów CI/CD
  • Wymagane doświadczenie: Magento, SQL, Azure, Redis, SOLR, CDN, JIRA, GIT, Team City, Jenkins
  • Język angielski na poziomie B1 (do dokumentacji technicznej)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland