PHP Developer (Warszawa)

Deventon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Rekrutację przeprowadzamy dla firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych

Klient oferuje

  • zatrudnienie na polskich warunkach
  • wynagrodzenie – 8000 – 13.000 PLN netto + VAT B2B
  • pracę w biurze w Warszawie (blisko Dworca Zachodniego)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • benefity (karty sportowe), wyjścia integracyjne

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie systemów backendowych, komunikujących się z aplikacjami mobilnymi oraz frontem WWW

Wymagania

  • doświadczenie lub znajomość PHP 7 oraz Laravel / Lumen (poszukiwani kandydaci od poziomu stażu do poziomu mid)
  • dobra znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL
  • praktyczna znajomość tworzenia REST API
  • znajomości GIT
  • sumienność i zorganizowanie

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość architektury mikroserwisów
  • znajomość rozwiązań cloud
  • doświadczenie z bazami NOSQL oraz znajomość PHPUnit
  • doświadczenie w pracy nad projektami w kilkuosobowych zespołach
  • dobre podstawy algorytmiczne

Prezentacja firmy

Fascynuje nas świat nowych technologii, dlatego świadczymy usługi rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy