Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu – poszukujemy doświadczonego PHP Developera. Firma funkcjonuje w 8 krajach Uni Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania internetowego systemu wspierającego zarządzanie siecią aptek, który wciąż jest rozwijany.

Zakres obowiązków:

projektowanie i programowanie aplikacji

projektowanie bazy danych

optymalizacja i utrzymanie oprogramowania

Klient oferuje:

współprace na zasadach B2B

pracy przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

elastyczne godziny pracy (możliwośc rozpoczęcia pracy miedzy 7:00, a 10:00)

nowoczesne biuro

parking

karte Multisport

prywatną opiekę medyczną

przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy

Wymagania

Wymagania:

mim. 3 lata doświadczenia na stanowisko PHP Developer

bardzo dobra znajomość PHP 7, OOP

bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 4

dobra znajomość: frameworka Zend (lub podobnych)

umiejętność programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych

znajomość: HTML, CSS, XML, JavaScirpt, jQuerty, Auax, SQL,

znajomość: baz danych: MtySQL, Oracle

znajomość mechanizmów eksportu danych do “biznesowych” formatów typu XLS

znajomość j. angielskiego (min. B2)

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy