PHP Developer - praca zdalna

Deventon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nasz klient zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizuje niesamowite projekty w zgranym gronie programistów. Pracują w niewielkim zespole, a zleceń nigdy im nie brakuje.

Klient oferuje

  • pracę zdalną w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie 11000 zł brutto na UoP
  • możliwość pracy zarówno na umowie o pracę oraz na B2B

Wymagania

  • PHP
  • Symfony
  • Git
  • PHPStorm IDE
  • język angielski na poziomie zaawansowanym

Mile widziane

  • Django
  • BigCommerce
  • Vue Storefront
  • Magento 1+
  • WordPress 4+
  • Symfony 3+
  • Shopify
  • Python

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • tworzenie, debugowanie i poprawianie oprogramowania
  • aktualizacje do najnowszych silników i specyfikacji
  • wykonywanie testów w PHPUnit, Codeception i Python (Selenium)

Prezentacja firmy

Fascynuje nas świat nowych technologii, dlatego świadczymy usługi rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy