PHP Developer – PRACA ZDALNA

Power Media

Białystok, podlaskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Białystok

Szukamy mocnego PHP Developera, który jest gotowy podjąć pracę w 100% zdalną. Potrzebujemy samodzielnego developera, który nie boi się rozszerzania istniejących systemów. Praca dla jednego z klientów z USA przy dużej platformie
e-commerce przy wykorzystaniu frameworka CodeIgniter z planowaną migracją na Symfony. Jeśli chcesz pracować przy stabilnym projekcie w fazie rozszerzania i maintenance – sprawdź dalsze szczegóły.

Twoje codzienne zadania:

  • programowanie w języku PHP 5.6
  • dodawanie nowych funkcjonalności (API, raporty, rozszerzenia)
  • optymalizacja oraz naprawa błędów
  • współpraca z międzynarodowym zespołem, codzienny kontakt w języku angielskim

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • 2-4+ letniego doświadczenia w PHP
  • dobrej znajomości MySQL oraz pisania złożonych zapytań SQL
  • bardzo dobrej znajomości angielskiego – kontakt bezpośredni z teamem klienta
  • bardzo dobrej znajomości OOP
  • podstawowej znajomości HTML5/CSS pozwalającej na drobne modyfikacje frontendu

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (integracje)
  • podstawowa znajomość środowiska Unix

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej
  • długofalowe zatrudnienie bezpośrednie na B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media