PHP Developer - praca 100% zdalna

Power Media

Gdańsk, pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gdańsk

Interesuje Cię stabilna współpraca i stronisz od korporacyjnej atmosfery?

⇒ Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem?

⇒ Jesteś pasjonatem uwielbiającym nowe technologie internetowe?

Świetnie!

Dołącz do zespołu, który kreuje nowe rozwiązania dla klientów w obszarze tworzenia stron internetowych, rozbudowywaniu systemów webowych klasy B2B oraz B2C. Twórz rozwiązania dla klientów z Polski jak i całego świata.

Szukamy Programisty PHP do pracy przy dużych systemach B2C opartych na Symfony, które dotyczą m.in. platformy obsługujące gry i kasyna online. Iatnieje możliwość pracy 100% zdalnej.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca ze zespołem programistów,
  • Implementacja nowych funkcjonalności: integracje z zewnętrznymi API, pisanie złożonych zapytań SQL,
  • Optymalizacja i obsługa dużych zbiorów danych,
  • Naprawa błędów.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia jako PHP/Symfony Developer
  • dobra znajomość MySQL oraz pisania złożonych zapytań SQL,
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • duża samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (integracje),
  • podstawowa znajomość środowiska Unix,
  • znajomość Javascript,
  • doświadczenie w pracy z Docker.

Firma oferuje:

  • długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • 30 dni płatnego urlopu /lub możliwość pracy w pełni zdalnej,
  • płaską strukturę zatrudnienia w zespole z ludźmi pełnymi pasji, entuzjamzu i z przyjacielskim podejściem,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • dogodne warunki: świeże owoce, napoje w biurze, piłkarzyki, PlayStation, firmowe wyjścia i grille,
  • elastyczne godziny pracy,
  • rozwój zawodowy pod okiem Specjalistów.

Rekrutacja składa się tylko z  jednej rozmowy – sprawdź się!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media