PHP Developer (Mid/Senior)

Frontkom

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Realizujemy aplikacje webowe i serwisy www – dla startupów i korporacji. Koinwestujemy także w startupy – m.in. w StayForLonger. Pracujemy dla ASUS, Expandera, The Dubai Mall, Mitsubishi Motors, Banku Pocztowego, WWF, Euromaster AB i wielu innych. Większość projektów realizujemy dla klientów spoza Polski – z EU i Stanów. Mamy 2 biura – w centrum Warszawy i Lublina. Działamy od 2008 roku i dziś jesteśmy 20-osobowym zgranym zespołem.

Kodujemy w PHP (Drupal, Laravel, WP) i JS (React, AngularJS). Używamy Slacka, JIRA Agile, Gitlab. Stawiamy na wysokiej jakość kod. Zespół developerski wspierają dedykowani testerzy. Pracujemy w zwinnej metodyce Scrum. Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– Tworzenie i rozwój aplikacji webowych (SaaS, backoffice i API aplikacji mobilnych), serwisów internetowych.
– Udział w projektowaniu architektury rozwiązań.
– Współpraca z zespołem projektantów, developerów i testerów.

OFERUJEMY

– Wynagrodzenie 4.000-8.000 PLN na rękę.
– Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań.
– Elastyczne godziny pracy (praca 7-15 albo i 10-18 – Ty wybierasz, możliwa częściowa praca zdalna).
– Stałą i stabilną współpracę.
– Lekcje angielskiego, owoce w biurze, więcej niż godnych przeciwników na torze gokartowym :)

Wymagania

WYMAGANIA

– Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP), MVC – min. 3-letnie doświadczenie.
– Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git lub svn), bazami MySQL.
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

MILE WIDZIANE

– Doświadczenie w pracy z Drupal, CodeIgniter.
– Doświadczenie z TDD, unit testami.
– Chęć rozwoju w kierunku tworzenia większych systemów (platformy handlowe B2B, aplikacje CRM, BPM, ERP, SaaSy).

Prezentacja firmy

Frontkom empowers businesses and impactful organisations to discover and... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy