PHP Developer (mid/senior)

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. Za nasze projekty zostaliśmy w ostatnich latach wielokrotnie nagrodzeni w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 2000 hoteli w różnych zakątkach świata.

Pracujemy w nowej generacji skalowalnych i rozszerzalnych rozwiązań, które budowane są w tej chwili na platformie PHP 7 (framework Laravel 5) oraz AngularJS.

Nasze zespoły pracują w SCRUMie :)

Wymagania

WYMAGANIA

  • Doświadczenie z technologią PHP
  • Znajomość języka PHP w aspekcie obiektowym
  • Dobra znajomość co najmniej 2 frameworków MVC (w tym jeden ekspercko)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność projektowania rozbudowanych systemów
  • Znajomość Subversion/Git
  • Umiejętności administrowania rozwiązaniami LAMP i ich skalowania
  • Znajomość technologii NoSQL
  • Znajomość technologii chmurowych
  • Znajomość zwinnych metod pracy

Mile widziana znajomość tematyki programowania systemów API, znajomość XML, SOAP, JSON i innych technologii wymiany informacji między systemami informatycznymi.

OFERUJEMY

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie : 6000 - 12 000 zł netto B2B / lub UoP
  • Praca w zespołach SCRUMowych
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • Duża samodzielność w zakresie prowadzonych projektów
  • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne spotkania integracyjne
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
  • Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria