PHP Backend Developer

SULIMO SOFTWARE

20-011 Lublin, lubelskie

Firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem aplikacji internetowych, systemów informatycznych oraz oprogramowania dedykowanego.

Miejsce pracy: 20-011 Lublin

W Sulimo Software tworzymy systemy webowe oraz aplikacje integrujące. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • wykonywanie prac programistycznych zgodnych z otrzymanym opisem - tworzenie kodu PHP, tworzenie struktury bazy danych, tworzenie surowej wersji (prototypu) warstwy prezentacji, optymalne łączenie warstw aplikacji (MVC),
  • dokumentowanie wykonanych czynności, w tym zmian w implementacji w stosunku do pierwotnego opisu,
  • czynny udział w rozwoju tworzonego oprogramowania poprzez proponowanie lepszych rozwiązań.

Wymagania:

  • dobra znajomość przynajmniej jednego z wiodących frameworków PHP (preferowany Yii)
  • SQL (MySQL, PostreSQL) - umiejętność tworzenia optymalnych bazy danych
  • umiejętność tworzenia REST API i doświadczenie w korzystaniu z SOAP API
  • min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość GIT
  • umiejętność pracy w środowisku Linux
  • nie bezkrytyczne podejście do otrzymywanych zadań
  • otwarty kreatywny umysł
  • pozytywne nastawienie

Mile widziane:

  • znajomość Redmine
  • znajomość Angular v1.
  • znajomość Node.js
  • znajomość zagadnień XML/XSD/XSL
  • udział w projektach opensourcowych
  • doświadczenie z zakresu optymalizacji aplikacji pod kątem wydajności oraz bezpieczeństwa
  • znajomość zagadnień dotyczących testowania aplikacji
  • znajomość zagadnień kryptograficznych

Oferujemy

  • rozwój zawodowy (awanse),
  • realny wpływ na tworzone oprogramowanie,
  • udział w prestiżowych projektach,
  • praca w nie korporacyjnym środowisku,

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sulimo Software zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. "Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV.