Opis stanowiska pracy

  • Programowanie aplikacji biznesowych w PHP z wykorzystaniem Symfony lub Laravel
  • Projektowanie architektury aplikacji i baz danych
  • Analiza istniejącego kodu
  • Wsparcie w doborze technologii realizacji projektów

Oferujemy :

  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w projektach informatycznych typu B2B
  • Możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera
  • Karta Fitsport
  • Dogodną lokalizację pracy (Warszawa ulica Saska 103)
  • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę
  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia (pełny etat lub inne rozwiązanie).
  • Po 6 miesiącach współpracy możliwość przejścia na partnerski model współpracy który wiąże się ze znacznym udziale w zyskach

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku PHP z wykorzystaniem Frameworka Symfony, Laravel lub innego
  • znajomość GIT, baz MySQL i PostgreSQL, Doctrine, odrobiny JS
  • mile widziane obeznanie w Docker, SCRUM, tematach CI i automatyzacji testów

Prezentacja firmy

NetInteractive to dynamiczna firma świadczącą usługi tworzenia aplikacji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy