Personel sprzątający z orzeczeniem- Nowa Wieś Legnicka

Probet Sp. z o.o.

Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka

Zakład aktywizujący osoby niepełnosprawne poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: sprzątaczka pracownik gospodarczy
Praca - Nowa Wieś Legnicka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Sprzątanie pomieszczeń socjalnych,
• Sprzątanie pomieszczeń hali
• Panowie sprzątanie hali maszyną do czyszczenia
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Praca od poniedziałku do piątku + możliwość dodatkowego zarobku
• Praca w godz. od 6.00 do 14.00, 14.00 do 22.00
• Wynagrodzenie od 1800 do 2 000 zł netto + dowóz do i z pracy lub zwrot kosztów dojazdu
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej .

KONTAKT :
• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku - tel. 789 495 533
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WYMAGANIA:
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.