Personel Gastronomiczny do Niemiec - Kucharz, Kelnerki, Recepcjonistki

B&W

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kucharzy, kelnerek oraz recepcjonistek do pracy w hotelach na terenie Niemiec.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, lojalności oraz pracy zespołowej - kładziemy wielki nacisk na dobrą atmosferę pracy
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenia w pracy na danym stanowisku - min. 3 lata

Oferujemy:

  • Legalną pracę
  • Dobre zarobki od 2000 euro miesięcznie plus nadgodziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie

Prezentacja firmy

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Poprzez c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Obsługa klienta