Performance Media Specialist

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracowała z działami Marketingu, Sprzedaży i E-commerce. Będzie Odpowiedzialna za zarządzanie budżetem kampanii SEO oraz wdrażanie nowych narzędzi remarketingowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, jednego z największych sprzedawców mebli oraz dekoracji w Polsce, działającego w całej Europie, poszukujemy osoby na stanowisko Performance Media Specialist.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, optymalizacja i zarządzanie budżetem kampanii SEM (Google, Facebook, Afiliacja)
  • Zarządzanie współpracą, budżetami i optymalizacja portfolio produktów na platformach internetowych (Homebook, Ceneo itp.)
  • Optymalizacja narzędzi remarketingowych
  • Wdrażanie nowych narzędzi mediowych podnoszących efektywność ruchu reklamowego
  • Współpraca z działami Marketingu, Sprzedaży i eCommerce

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Kilka projektów z kategorii e-commerce w portfolio
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem powyżej 0,5 MLN miesięcznie
  • Bardzo dobra znajomość Google Ads, Facebook Ads i Google Analytics
  • Kreatywność i nastawienie na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • Podejście data-driven
  • Komunikatywność i proaktywna postawa
  • Znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o preferowaną umowę
  • Pracę in-house z bardzo dobrym portfolio produktów
  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, śniadania home-made, drużyna piłki nożnej)
  • Możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page