Performance Marketing Specialist

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować:

- planowaniem kampanii internetowych, które są skuteczne i mierzalne,
- opracowywaniem strategii wykorzystania płatnych i organicznych kanałów w celu pozyskania klientów,
- zarządzaniem budżetami kampanii,
- budową lejka konwersji, analizą skuteczności pozyskiwania leadów i jego optymalizacją,
- rekomendacją rozwiązań i strategii w obszarze performance marketingu.

Oferujemy:
• fantastyczną atmosferę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
• elastyczny czas pracy,
• kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
• wsparcie doświadczonych liderów IT,
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie karty sportowej i nauki języków obcych,
• ubezpieczenie grupowe.

Wymagania

nasze oczekiwania

- praktyczna znajomość SEO/SEM/PPC,
- doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii wmediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
- umiejętność planowania, analizy i raportowania kampanii marketingowych,
- doświadczenie w prowadzeniu kampanii sprzedażowych online,
- prowadzenie działań z obszaru outbound marketing ilead generation (www, email).

mile widziane:

- doświadczenie w pracy z narzędziami klasy CRM (np.Salesforce, Hubspot),
- znajomość platform Oracle Commerce Cloud, SAP Commerce/Marketing Cloud,
- min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu komercyjnych kampanii.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media