PERFORMANCE MARKETER

Qpony.pl Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Qpony.pl Sp z o.o. to siedem najpopularniejszych aplikacje zakupowych w Polsce, z których korzysta 2 000 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.

Jesteśmy liderem w mobile, a nasz zespół posiada najlepsze w Polsce kompetencje z zakresu akwizycji nowych użytkowników. Zostaliśmy laureatami rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmując 15 miejsce wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i 3 miejsce – w tej samej kategorii – wśród firm w Polsce.

W związku z rozwojem i przyjęciem nowej strategii marketingowej, do naszego zespołu poszukujemy Performance Marketer’a, którego zadaniem będzie, przede wszystkim, pozyskiwanie nowych użytkowników w płatnych kanałach digital/mobile.

Obowiązki:
● działania akwizycyjne kanałami Facebook, Google Adwords
● kontakt z sieciami reklamowymi; tworzenie i optymalizacja kampanii
● tworzenie koncepcji i nadzorowanie kampanii online,
● tworzenie koncepcji, prowadzenie i nadzorowanie kampani z influencerami,
● dbanie o spójność w komunikacji aplikacji,
● wsparcie przy tworzeniu materiałów promocyjnych,
● raportowanie wyników.

Wymagania

● znajomości Facebook Ads i Google Ads na poziomie (minimum) średniozaawansowanym
● umiejętności analitycznych (znajomość Google Analytics, Firebase, inne narzędzia),
● pracy na celach,
● ciągłej optymalizacji działań w celu jak najbardziej efektywnego pozyskiwania użytkowników,
● pracowitości i determinacji w działaniu,
● chęci do nauki,
● bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy.

Oferujemy:
● chęć podzielenia się naszą wiedzą,
● atrakcyjne wynagrodzenie,
● pracę w młodym, zgranym i energicznym zespole,
● dowolny model zatrudnienia,
● pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
● możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prezentacja firmy

Wszystko zaczęło się od trójki przyjaciół, którzy będąc jeszcze na studi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja