People Change Manager

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych instytucji na rynku wrocławskim,  dostarczającej kompleksowe rozwiązania finansowe, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

People Change ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wdrożenie i utrzymanie podejścia, metod, narzędzi i umiejętności wspierających organizację i menadżerów w identyfikacji, projektowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacji
  • Budowa i rozwój kompetencji oraz nadzór nad realizacją działań pracowników pełniących rolę Change Managerów w organizacji
  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu w zakresie działań zarządzania zmianą w organizacji
  • Zapewnienie informacji zarządczej z realizowanych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie: ekonomia, socjologia, psychologia)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów biznesowych
  • Silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielność i organizacja pracy

Oferujemy:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.