Pełnopłatny staż w księgowości AP, AR lub GL

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1161929

Dla naszego klienta, który posiada swoje Shared Service Center w Krakowie, poszukujemy osób chętnych do zdobycia praktycznej wiedzy w obszarze księgowości.

Czym będziesz się zajmować?
To zależy głównie od Ciebie! Nauczymy Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne żeby efektywnie rozpocząć swoją karierę w księgowości. Wybierz interesujący Cię obszar (Accounts Payable, Accounts Receivable, General Ledger), a my wdrożymy Cię w jego funkcjonowanie. Poznasz, z czym na codzień mają do czynienia poszczególni księgowi i wdrożysz się swoje przyszłe obowiązki.

Czego wymagamy?
Przede wszystkim Twoich chęci – my podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem zbieranym przez lata, natomiast w zamian oczekujemy Twojego zaangażowania i chęci do nauki. Do naszych codziennych obowiązków w każdym dziale należy współpraca z innymi oddziałami bądź klientami z Francji. Wobec tego poszukujemy osób, które posługują się językiem francuskim lub niemieckim na poziomie min. B2 oraz językiem angielskim (min. B2), który jest naszym językiem korporacyjnym. Oczekujemy też ukończonego przynajmniej pierwszego stopnia studiów w obszarze ekonomii, finansów czy rachunkowości – łatwiej przyswoisz nowe informacje, bazując na już posiadanej wiedzy ze studiów

Co możemy Ci zaoferować?
  • Umowę o pracę na pełen etat w standardowym wymiarze pracy (pon-pt w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Liczne szkolenia dodatkowe – jeśli będziesz otwarty/a na poszerzanie wiedzy
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, prześlij nam swoje CV!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy