Pełnomocnik Zarządu ds. Zapewnienia Jakości

Michael Page

Raciszyn, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży wydobywczej/ przetwórstwa surowców, wchodzącej w nowe rynki, poszukujemy doświadczonego, kreatywnego lidera w obszarze jakości. Kandydat będzie miał możliwość realnego wpływu na kierunek, w którym zmierza Spółka.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Organizacja i nadzór nad pracą kilkuosobowego Działu Zapewnienia Jakości;
* Dążenie do ciągłego doskonalenia procesów i procedur w zakładzie produkcyjnym zapewniających odpowiednią jakość produktów;
* Aktywny udział w rozwijaniu świadomości i znaczenia kontroli jakości;
* Przegląd istniejących systemów i budowa Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
* Udział w projektach związanych z rozwojem nowych produktów i procesów technologicznych;
* Planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, dostawców oraz reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikujących;
* Współpraca z zewnętrznymi jednostkami w tym organami Państwowymi w zakresie prowadzenia niezbędnej dokumentacji;
* Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu SZJ;
* Ciągłe doskonalenie procedur i zwiększanie zakresu certyfikacji zakładu produkcyjnego;

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne;
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży górniczej lub przemysłowej;
* Znajomość procesów wdrożenia systemów jakości i ich integracji;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną;
* Samodzielność w działaniu i samodyscyplina, umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność;

Oferujemy

* Możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych;
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* Udział w profesjonalnych zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
* Niezbędne narzędzia pracy;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Raciszyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page