Pełnomocnik Zarządu ds. Klientów Strategicznych

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Nawiązywanie relacji handlowych i reprezentację Spółki na spotkaniach biznesowych;
  • Współtworzenie i rozwój strategii sprzedażowej Spółki;
  • Realizacje założonych planów sprzedaży;
  • Sprzedaż usług ( przygotowywanie ofert uwzględniających indywidualne potrzeby klienta; prowadzenie spotkań, prezentacji, negocjacji warunków współpracy)

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży zarządzania należnościami;
  • Znajomości aspektów prawnych i formalnych dochodzenia roszczeń na drodze postepowania sądowego;
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • Łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Kreatywności i dynamiki w działaniu;
  • Umiejętności obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Wybranym osobom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach współpracy z wysokiej klasy specjalistami tworzącymi zespoły w grupie spółek Ebof;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Umowa o pracę;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomoca przycisku "Aplikuj" z dopiskiem PZDSK/PH

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to dynamicznie rozwijająca się... firma z branży usług finansowych i prawnych, specjalizująca się w windykacji podmiotów z sektora B2B.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management