Opis stanowiska pracy

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to profesjonalna firma windykacyjna, która powstała w celu niesienia pomocy przedsiębiorstwom. Zakres działalności to kompleksowe zarządzanie należnościami wyłącznie w sektorze B2B. Pracownicy EBOF to stabilny, doświadczony i zgrany zespół, na który składają się poszczególne działy.

Z uwagi na intensywny rozwój Działu Handlowego do siedziby spółki we Wrocławiu poszukujemy jednej osoby na stanowisko:

Pełnomocnik Zarządu ds. Handlowych

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Nawiązywanie i utrzymywania długofalowych relacji handlowych z Klientami z sektora B2B;
  • Udział przy tworzeniu i rozwoju strategii sprzedażowej spółki;
  • Realizacje założonych planów sprzedaży;
  • Doradztwo z zakresu świadczonych usług (przygotowywanie ofert uwzględniających indywidualne potrzeby Klienta; prowadzenie wideo konferencji, współuczestniczenie w spotkaniach biznesowych, prezentacji, negocjacji warunków współpracy)

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego;
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w branży zarządzania należnościami;
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • Łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Kreatywności i dynamiki w działaniu;
  • Umiejętności obsługi komputera;

Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach współpracy z wysokiej klasy specjalistami tworzącymi zespoły w grupie spółek EBOF;
  • Bazę aktywnych Klientów na START;
  • Atrakcyjną i konkurencyjną ofertę;
  • Umowa o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjny system premiowy, bez górnej granicy;
  • Gwarancja stałości pozyskanego portfela Klientów;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj"

Proces rekrutacji trwa do dnia 25.06.2021

Prezentacja firmy

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to dyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca