Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

CRL Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

CRL to profesjonalny serwis odzieży roboczej i ochronnej.
Nieustannie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych do działania osób,
aby wspólnie kreować coś wielkiego.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością,
  • optymalizacja procesów i procedur obowiązujących w Spółce,
  • dokumentowanie systemu jakości,
  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, dostawców oraz reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikujących,
  • nadzór nad realizacją niezbędnych działań korygujących, doskonalących oraz poaudytowych,
  • koordynacja i nadzór nad audytami zewnętrznymi oraz kontrola realizacji działań z nimi związanych, współpraca z jednostkami zewnętrznymi,
  • kontakt z klientami firmy w zakresie systemu jakości, w tym nadzorowanie wizyt (audytów) klientów,
  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie przeglądów zarządzania,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu SZJ.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doskonała znajomość systemu ISO 9001,
  • znajomość zagadnień związanych z procesami jakościowymi w firmie usługowej,
  • znajomość obowiązujących narzędzi, technik rozwiązywania problemów,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, umiejętność podejmowania trudnych decyzji i asertywność,
  • doskonała organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu office,
  • mile widziana znajomość wymagań systemu 22000.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • w młodym i prężnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową,
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w CRL Sp. z o.o. prześlij swoje CV poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.