PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

Wojskowe Biuro Emerytalne w Zielonej Górze

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1473

Obowiązki:

Zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie informacji niejawnych w tym: - opracowywanie projektów dok. regulujących ochrone informacji niejawnych,
- zapewnienie ochrony systemów teleinf. w których przetwarzane sa inf. niejawne
- prowadzenie kontroli ochrony inf. niejawnych
- prowadzenie zwykłych i kontrolnych postępowań sprawdzających;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane: wykształcenie wyższe; minimum 2 lata doświadczenia zawodowego; obywatelstwo polskie, szkolenie specjalistyczne dla pełnomocników ochrony przeprowadzone przez SKW lub ABW, poświadczenie bezpieczeństwa poufne/tajne;

Miejsce pracy: Strumykowa 13, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy