Kancelarię Prawno-Podatkowa Lei sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Pełnomocnik ds. Klienta Biznesowego

Od: Kancelarię Prawno-Podatkowa Lei sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego
Miejsce pracy: Białystok

Kancelaria Prawno-Podatkowa Lei Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego Spółka doradztwa podatkowego - kancelaria doradców podatkowych i radców prawnych zatrudni
PEŁNOMOCNIKA ds. KLIENTA BIZNESOWEGO.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać zadania z zakresu:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
  • kontaktowanie się z klientami biznesowymi.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe - co najmniej 10 lat, w tym co najmniej 4 lata prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • doświadczenie w sprzedaży twardej,
  • doświadczenie w sprzedaży instrumentów finansowych lub ubezpieczeniowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • świetna dykcja,
  • opanowanie i zrównoważony charakter,

Oferujemy:

  • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • elastyczny czas i miejsce współpracy,
  • partnerskie relacje (możliwość współpracy jako niezależny podmiot).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.