Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0008

Obowiązki:

Prowadzenie działań związanych z poznawaniem dziecka, współpraca w tym zakresie z odpowiednimi służbami, sporządzanie diagnoz pedagogicznych i wskazań do pracy wychowawczej, organizowanie i prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy pedagogicznej dla dzieci i rodziców.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika lub pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z dzieckiem i rodziną. Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Opiekuńczość wobec powierzonych małoletnich dzieci oraz umiejętność stosowania czytelnych zasad adekwatnych do wieku i możliwości podopiecznych.

Miejsce pracy: Filipowska 20A/1, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -własnoręcznie podpisane CV-własnoręcznie podpisany list motywacyjny-wypełniony i własnoręcznie podpisany kwestionariusz osobowy-własnoręcznie podpisane oświadczenia:*o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku wyboru kandydata na stanowisko konieczne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego)*o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych*o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na danym stanowisku*wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko urzędnicze następującej treści "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE .I.119 z 04.02.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb rekrutacji"-kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie - poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem-kserokopie świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających dotychczasowy przebieg zatrudnienia - poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem-kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach - poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy