Opis stanowiska pracy

Przedszkole Sosenki w Grodzisku Mazowieckim poszukuje:

- pedagoga specjalnego / psychologa

Zakres obowiązków:
wspieranie dzieci z autyzmem w grupie trapeutycznej ( grupa 4-osobowa )
współtworzenie programu terapii przy użyciu nowoczesnych metod pracy z dziećmi,
uczestniczenie w spotkaniach z rodzicami,
prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących wymogów.

Oferujemy:
umowę o pracę,
pełen etat lub część etatu, praca w godzinach 8.00-15.00
korzystne warunki finansowe

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej lub psychologii
minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju,
mile widziane specjalizacje: wychowanie przedszkolne, terapia behawioralna, itp.
mile widziane ukończone szkolenia z zakresu terapii dziecka z autyzmem,
umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
otwartość w kontaktach międzyludzkich,
rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
umiejętność pracy w zespole,
punktualność, cierpliwość, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność.

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole SOSENKI jest placówką realizującą założenia edu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia