Pedagog Specjalny do Przedszkola Niepublicznego na Targówku

KAnet 7 Sp. z o.o.

03-368 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Artystyczno - Językowe „Bystrzaki” mieszczące się w dzielnicy Targówek w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Pedagoga specjalnego.

Wymagania:

wykształcenie licencjat/ mgr pedagogiki specjalnej,
wysoka kultura osobista,
kreatywność,
odpowiedzialność,
chęć ciągłego samodoskonalenia się,
umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi,
doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, ZA,
mile widziane ukończone szkolenie poparte certyfikatem w praktycznym zastosowaniu narzędzia PEP-R.
Dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Obowiązki:

tworzenie IPET-ów dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,
opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola,
dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej , terapii pedagogicznych,
bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami,
współpraca z dyrekcją przedszkola i organem prowadzącym,
czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej, spotkaniach specjalistów oraz w bieżącej działalności przedszkola.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,
umowę o pracę,
pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce,
wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora,
możliwość awansu zawodowego,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
miłą, rodzinną atmosferę w pracy.
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Prezentacja firmy

Przedszkole niepubliczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 400PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem