Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.
Oferta wyróżniona

Pedagog / Opiekun / Erzieher (m/k) z językiem niemieckim dla przedszkoli i żłobków

Berlin, zagranica

Goldenhand

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma Internationaler Bund szuka osoby na stanowisko

Pedagog / Opiekun (m/k) z językiem niemieckim dla przedszkoli i żłobków

na terenie Niemiec w rejonie Berlina i Brandenburgii, rozpoczęcie pracy od zaraz, umowa niemiecka na czas nieokreślony.

W Niemczech liczymy 14.000 pracowników i jesteśmy największą organizacją usługową w obszarze pracy z młodzieżą, pracy społecznej i działalności edukacyjnej. Nasze motto przewodnie to "MenschSein stärken".

Zakres obowiązków

  • Towarzyszenie dzieciom w samodzielnej zabawie i nauce
  • Organizacja miejsca nauki, harmonogramu dnia i wspieranie rozwoju zespołu
  • Przeprowadzanie różnych aktywności i projektów tematycznych dla dzieci
  • Prowadzenie rozmów z rodzicami dotyczących rozwoju ich dziecka

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, otwartym i wspierającym się zespole
  • Intensywne wsparcie ze strony zespołu pracowników w początkowym okresie zatrudnienia
  • Różnorodne i indywidualne szkolenia oraz możliwość dokształcania
  • Wsparcie regionalnego specjalisty we wszelkich kwestiach pedagogicznych
  • Wynagrodzenie na podstawie zbiorowego układu pracy w oparciu o TVÖD SuE, jak i usługi dodatkowe, ulgi i premia roczna
  • Możliwość podjęcia pracy na cały lub pół etatu
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony i 30 dni urlopu w roku
  • Wsparcie kandydatów w procesie przyznania kwalifikacji na stanowisko „Erzieher/in”, wsparcie w relokacji oraz dodatkowe kursy języka niemieckiego
  • Możliwość korzystania z mieszkań pracowniczych na czas poszukiwania stałego mieszkania

Wymagania

  • Ukończone studia pedagogiczne, mile widziane kierunki związane z pedagogiką przedszkolną i wczesnoszkolną
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi
  • Umiejętność okazywania empatii i cierpliwości
  • Mile widziane osoby samodzielne, kreatywne i zorientowane na zespół
  • Otwartość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu i chęć podjęcia szkoleń językowych i dokształcających

GOLDENHAND jest profesjonalną polsko-niemiecką Agencją Pośrednictwa Pracy z siedzibą w... centrum Krakowa. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie całych Niemiec, zarówno w obszarze pracy umysłowej, jak i fizycznej. Nasza fachowa i doświadczona kadra skutecznie łączy interesy niemieckich firm oraz polskich pracowników, gwarantując obustronną satysfakcję.

Dzięki rozbudowanej niemieckiej sieci kontaktów oraz restrykcyjnej procedurze weryfikacji potencjalnych pracodawców zapewniamy sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Opieka nad dzieckiem , Praca Obsługa klienta , Praca Opieka nad osobami starszymi , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna