Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/4546

Obowiązki:

Zakres podstawowych zadań wykonywanych na stanowisku:
- powadzenie zajęć edukacyjnych z zakresu: psychoedukacji, zdrowego stylu życia i kreatywności,
- podejmowanie działań wspierających reintegrację społeczno - zawodową i stała współpraca z Zespołem Terapeutyczno - Edukacyjnym Centrum,
- indywidualne poradnictwo z zakresu rozwiązywania problemów alkoholowych i profilaktyki uzależnień,
- organizowanie dla uczestników Programu Centrum wyjść, wyjazdów, imprez oraz dni otwartych o charakterze edukacyjno - kulturalno - rekreacyjnym,
- dodatkowo: wyjazdy służbowe związane z bieżącym funkcjonowaniem placówki.

Warunki pracy na danym stanowisku pracy:
- praca z ludźmi, kontakty osobiste, telefoniczne i mailowe.
- praca częściowo przy komputerze,
- pomieszczenie przy ul. Smoleńskiej 43, wysoki parter, podjazd dla wózków inwalidzkich, toalety i pokoje pracowników dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych, brak barier architektonicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe pedagogiczne lub podyplomowe w zakresie pedagogiki,- doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku, w szczególności z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym bądź nim dotkniętymi,- znajomość ustawy z dnia 13.06.2003 r. o zatrudnieniu socjalnym (Dz.U. z 2003 r. Nr 122, poz.1143 ze zm.), - dobra organizacja pracy i pełne zaangażowanie.Wymagania dodatkowe:- komunikatywność, empatia, asertywność,- sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji obowiązków zawodowych,- umiejętność działania w warunkach zmian.

Miejsce pracy: Smoleńska 43, 85-871 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:a) list motywacyjny,b) życiorys- curriculum vitae,c) świadectwa pracy (kserokopie) dokumentujące staż pracy,d) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,e) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, itp.,f) posiadane referencje,g) w przypadku posiadania orzeczenia o niepełnosprawności - kopia tego dokumentu,h) własnoręczne oświadczenie kandydata o tym, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,i) oświadczenie kandydata o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, do pobrania:http://bip.cis.bydgoszcz.pl/nabor-na-wolne-stanowiska.htmlj) Klauzula Informacyjna dla kandydata na pracownika, informująca o przetwarzaniu danych osobowych w Centrum, własnoręcznie podpisana, do pobrania:http://bip.cis.bydgoszcz.pl/nabor-na-wolne-stanowiska.htmlk) podpisane oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego, obywatelstwa innego kraju Unii Europejskiej lub innego państwa.I) kwestionariusz osobowy kandydata, do pobrania:http://bip.cis.bydgoszcz.pl/nabor-na-wolne-stanowiska.htmlWymagane dokumenty aplikacyjne należy składać: od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 22 grudnia 2022 r.,w zamkniętej kopercie w siedzibie Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia w Bydgoszczy przy ul. Smoleńskiej 43, po godzinach pracy Centrum dokumenty należy pozostawić w skrzynce podawczej znajdującej się na budynku Centrum lub przesłać pocztą, z adnotacją na kopercie Nabór na stanowisko - Pedagog".Uwaga- Aplikacje, które otrzymamy po dniu 22.12.2022 r. nie będą rozpatrywane, liczy się data wpływu do Centrum.- Z kandydatem wyłonionym w drodze rekrutacji zostanie zawarta umowa o pracę.- Kandydaci, których dokumenty spełniają wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.- Dokumenty składane w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski.Wynik naboru zostanie umieszczony na stronie internetowej Centrum w BIP oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Centrum. Szczegółowe informacje: tel. 516 081 825 lub 52 348 61 74 wewn. 22.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy