PCB Designer

HRK S.A.

Tczew, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent elektroniki dla której poszukujemy osoby na stanowisko :

PCB DesignerMiejsce pracy: Tczew
Zakres obowiązków:
uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów konstrukcji urządzeń elektronicznych
ocena zdolności wewnętrznych firmy do realizacji zamówienia klienta
współpraca  z klientem w kwestiach uzgodnień technicznych
analiza projektu klienta pod kątem zdolności do produkcji masowej
wsparcie techniczne działu rozwoju biznesu w zakresie usług projektowania urządzeń elektronicznych

Oczekiwania wobec kandydatów:
minimum 3 lata doświadczenia w zespole projektującym urządzenia elektroniczne
wykształcenia wyższego technicznego (elektronika i telekomunikacja lub automatyka i robotyka)
umiejętność pracy w zespole
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
gotowość do wyjazdów służbowych

Bardzo dobra znajomość minimum jednego z poniższych zagadnień:
projektowanie analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
techniki projektowania układów FPGA
doświadczenie w projektowaniu i weryfikacji PCB
oprogramowanie mikrokontrolerów i całych systemów wbudowanych

Oferujemy:
ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
dostęp do nowoczesnych technologii
rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
jasne kryteria awansu
bonus relokacyjny
umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.