Payroll Team Leader - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Payroll Team LeaderMiejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • koordynowanie pracy 10-osobowego zespołu Payroll
  • wsparcie merytoryczne zespołu
  • monitorowanie i ustalanie priorytetów zespołowych i indywidualnych
  • budowanie i utrzymywanie stałej relacji z klientem
  • aktuaizacja dokumentacji procesu
  • zarządzanie eskalacjami
  • przygotowywanie raportów dot. wydajności
  • monitorowanie terndów i wprowadzenie ulepszeń

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu zespołem (co najmniej 1-2 lata)
  • doświadczenie i wiedza procesowa z zakresu Payroll (mile widzialna znajomość brytyjskiego prawa pracy)
  • biegla znajomość j. angielskiego (C1)
  • znajomość MS Excel, SAP
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobre zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możlwiości rozwoju
  • udział w tworzeniu nowego procesu
  • pracę z nowymi technologiami
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.