Payroll Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za cały proces związany z naliczaniem wynagrodzeń pracowników, w dużej, prestiżowej firmie doradczej o stabilnej pozycji na rynku. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim.

Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby posiadające minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem w zakresie zarządzania strategicznego, oferująca bardzo atrakcyjny pakiet benefitów, pracę w centrum miasta oraz możliwość pracy hybrydowej.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń pracowników
  • Przygotowywanie poleceń wypłaty wynagrodzeń pracowników i związanych z nimi zobowiązań (ZUS, US,PFRON, PPK)
  • Sporządzanie rocznych deklaracji PIT
  • Przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach
  • Sporządzanie deklaracji wobec US, ZUS i PFRON
  • Przygotowywanie korekt raportów rozliczeniowych ZUS
  • Rozliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa
  • Współpraca z audytorem wewnętrznym i zewnętrznym

Profil kandydata

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości zasad i procedur z zakresu kadr i płac
  • Doświadczenia w pracy w firmie międzynarodowej
  • Biegłej znajomość języka angielskiego; minimum poziom B2/C1
  • Doskonałej znajomości MS Office (głównie Excel)
  • Znajomości polskich przepisów podatkowych i socjalnych
  • Analitycznego myślenia
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie zajęć języka obcego
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe dni
  • Biblioteka firmowa
  • Karnety na posiłki
  • Dogodna lokalizacja
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Stabilne zatrudnienie (Umowa o pracę)
  • Program poleceń pracowników
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page