ManpowerGroup Sp. z o.o.

Payroll Specialist

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie ograniczającej zanieczyszczenia i przyczyniającej się do poprawy jakości środowiska
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości
  • Doświadczenie z ZUS i US
  • Umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem pracy
  • Doświadczenie w pracy, jako HR Admin będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Dynamics 365 będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w branży morskiej będzie dodatkowym atutem

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa sprawozdań finansowych i innych wymaganych finansowo dokumentów
  • Kwartalna sprawozdawczość finansowa dla raportów zarządczych
  • ZUS i US (ubezpieczenia i podatki) oraz zarządzanie emeryturami
  • Sporządzanie umów pracowniczych
  • Przygotowywanie i kontrolowanie listy płac
  • Kalkulacja i rozliczenie kosztów podróży służbowych oraz zarządzanie wydatkami
  • Administrowanie ubezpieczeniami podróżnymi dla pracowników lokalnych
  • Osoba kontaktowa ds. zarządzania obiektami w polskich przestrzeniach
  • Współpraca z zespołem Corporate HR i Księgowości w Norwegii
  • Obowiązki w obszarze księgowości
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy