Payroll Specialist with German

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

  • administrowanie danymi płacowymi w Excelu lub odpowiednim systemie kadrowo-rozliczeniowym
  • przygotowywanie danych płacowych do obiegów płacowych
  • obsługa czynności płacowych wymaganych przez operacje

WYMAGANIA

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Bardzo dobra znajomość zaawansowanych funkcji programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie płac, finansów, księgowości lub HR

OFERTA

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, 8/9-16/17
  • umowa o pracę na czas określony
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Benefity pozapłacowe, np. Multisport, Luxmed
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji o dużym prestiżu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials