Payroll Specialist (Global Clients)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego samodzielnego specjalisty/specjalisty ds. Płac z biegłą znajomością języka angielskiego do regularnej komunikacji z Klientem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dostawca nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowo-podatkowym, kadrowo-płacowym oraz zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości i weryfikacja listy płac dostarczonych przez Klienta
  • Zarządzanie projektami ad-hoc
  • Ścisła współpraca z globalną siecią biur
  • Regularna komunikacja z Klientem
  • Aktualizacje systemu do naliczania płac
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych procedur
  • Miesięczne raportowanie wyników płacowych i dostarczanie list płac do Klienta zgodnie z ustalonym zakresem i harmonogramem
  • Współpraca z lokalnymi zespołami, w celu udzielania odpowiedzi na pytania pracowników Klienta
  • Przetwarzanie i koordynacja miesięcznych płatności
  • Aktualizacja dokumentacji, rejestrów spraw oraz miesięcznych danych ilościowych dla koordynowanych lokalizacji
  • Zatwierdzanie wyników płacowych dostarczonych przez lokalne biura w zakresie kompletności danych wejściowych oraz różnic pomiędzy miesiącami

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w kadrze płac
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word, Outlook)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • Rzetelna wiedza na temat regionalnych i/lub globalnych wymagań dotyczących wynagrodzeń
  • Umiejętność budowania bardzo dobrych i silnych relacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie w obsłudze klienta międzynarodowego

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Umowa o pracę
  • Praca w stabilnym, międzynarodowym stanowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page