Partner w kancelarii prawnej Radca Prawny/Adwokat

Kancelaria Prawna Lexcarta

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Radca prawny prowadzący samodzielnie Kancelarię poszukuje partnera do wspólnego rozwoju biznesu.
Partner odpowiedzialny będzie przede wszystkim za prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych oraz bieżącą obsługę prawną firm.
Współpraca i wynagrodzenie oparte będzie o współudział w zysku na danym sprawie/kliencie

Wymagania

Oczekiwane jest co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw sądowych, przede wszystkim spraw gospodarczych oraz w obsłudze prawnej firm.
Maksymalne zaangażowanie w prowadzone sprawy.
Biegłość w używaniu nowoczesnych narzędzi pracy prawnika.
Umiejętności efektywnej komunikacji z klientem.

Prezentacja firmy

Doradztwo prawne dla firm i osób fizycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura