Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Partner ds. Szkoleń

Miejsce pracy: małopolskie

Twoje zadania:

  • realizacja polityki szkoleniowej w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń onboardingowych kadry współpracowników sieci Żabka
  • coaching i monitoring szkoleń terenowych
  • realizacja szkoleń oparta na zarządzaniu zmianą
  • przygotowywanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
  • raportowanie z działań jakościowych
  • zarządzanie szkoleniami w Regionie

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w koordynacji pracy własnej oraz szkoleń terenowych
  • doświadczenia w organizacji oraz administrowaniu procesu szkoleń
  • min. 1. roku udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji w sprzedaży (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
  • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jaki i pracy indywidualnej trenerskiej
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • samodzielności i kreatywności w szukaniu nowych rozwiązań
  • nastawienia na cel
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości programu Excel oraz Power Point
  • umiejętności realizacji projektów, wielozadaniowości
  • entuzjazmu, zaangażowania, inicjatywy oraz elastyczności
  • doświadczenia w pracy trenera w sieciach handlowych - mile widziane
  • doświadczenia w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • atrakcyjne warunki pracy
  • ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającym się zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".