Partner ds.sprzedaży energii elektrycznej oraz fotowoltaiki Orange Energia

Talio sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych lub indywidualnych (Energia elektryczna , Pv klient biznesowy i indywidualny)
  • sprzedaż produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw, sprzedaż instalacji PV dla klientów indywidualnych/ biznesowych
  • prowadzenie negocjacji
  • przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty Orange Energia Sp. z o.o.
  • doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną i dystrybucją energii
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki Orange Energia i rozwoju spółki
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
  • raportowanie codziennej aktywności

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub b2c
  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej, gazu lub instalacji PV
  • doświadczenie w sprzedaży produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • zorientowanie na klienta
  • umiejętność nawiązywania i budowania kontaktów biznesowych
  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Bilansowanie 1:1 w produkcie PV dla klientów indywidualnych
  • brak górnej granicy prowizji
  • nie dzielimy wypłat z kontraktów (jeden klient, jedna wypłata)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dla najlepszych lidy sprzedażowe z naszych salonów stacjonarnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • praca z rozpoznawalną i stabilną finansowo marką
  • posiadamy najlepsze instrumenty energetyczne dla klienta biznesowego
  • pomoc w budowie struktur sprzedażowych
  • stałe wsparcie naszego biura obsługi przy procesowaniu umów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".