Opis stanowiska pracy

Opis / Obowiązki:

· Miasto: okolice Kolonii, Północna-Westfalia Niemcy

· Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

· Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

· Praca jest w systemie akord

· Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych

· Główne zadania:

· Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

· Kładzenie parkietów drewnianych i paneli z laminatu

· Szlifowanie, cyklinowanie parkietu

· Przycinanie pod wymiar i klejenie parkietu

· Cokoły, listwy przypodłogowe

· Zabezpieczenie powierzchni i konserwacja parkietu (lakierowanie, olejenie, impregnowanie, itp)

Oferta dla kandydatow:

· Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Stawka godzinowa brutto: od 14 do 20 euro (akord)

· Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

· Zarobek miesięczny netto: 2000 do 2800 euro

· Mieszkanie zapewnione i odpłatne 200 do 300 euro miesięcznie

Wymagania

· Preferowani kandydaci w wieku do 40 lat

· Zawód parkieciarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny jak np. stolarz oraz doświadczenie w zawodzie parkieciarza

· Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum roczne doświadczenie jako parkieciarz

· Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

· Dobra znajomość języka niemieckiego

· Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

· Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

· Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Proszę o przesłanie CV w jęz. niemeickim

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie