Paralegal – Prawo Imigracyjne

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowo powstającej butikowej kancelarii prawnej, specjalizującej się w zagadnieniach prawa imigracyjnego i globalnej mobilności, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Paralegal – Prawo ImigracyjneMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektach dla zagranicznych Klientów dotyczących legalizacji pracy i pobytu obywateli państw trzecich w Polsce (uzyskiwanie dokumentów pobytowych, zezwoleń na pracę i wiz)
  • Udzielanie porad prawnych Klientom kancelarii w ramach prowadzonych projektów
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami kancelarii oraz obywatelami państw trzecich, zatrudnionymi u Klientów
  • Utrzymywanie najwyższych standardów obsługi Klientów - dużych korporacji
  • Wspieranie starszych prawników w zakresie realizowanych przez nich zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze/ostatnie lata studiów prawniczych, ekonomicznych lub pokrewnych
  • Rok doświadczenia zawodowego w zagadnieniach dotyczących prawa imigracyjnego, transferu pracowników
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Skrupulatność, rzetelność, dokładność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w zespole charakteryzującym się otwartym stylem komunikacji i biznesowym podejściem
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.