Pani do sprzątania biura z orzeczeniem o niepełnosprawności - KATOWICE

Probet Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i poszerzaniem działań w strefie sprzedaży usług poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze Sprzątaczki

Miejsce pracy: Katowice ul. Mikołowska

Obowiązki:

  • Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych
  • Odkurzanie wykładzin dywanowych
  • Do wyboru praca w godzinach 6-14, 14:30-21:30

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • Zwroty za leki
  • Wyposażenie w odzież roboczą

tel. 571305582

Łukasz Wojsz - 571 305 582
l.wojsz@probet.info.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.