Pakowanie żywności wegetariańskiej - produkcja

Good Job & Tax

Holandia, Ede/ Wageningen, zagranica

Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY:

Praca na produkcji oraz w szklarni przy orchideach, polega na sortowaniu roślin, sadzenie i wkładanie roślin na taśmę według wyznaczonych zasad, usztywnianie pędów roślin za pomocą patyczków i plastikowych klipsów, etykietowanie doniczek, pakowanie i przygotowywanie roślin do wysyłki, kontrola jakości.

OFERUJEMY:

– atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień €11,63/h + dodatki zmianowe

– mieszkanie na czas zatrudnienia

– ubezpieczenie zdrowotne

– transport z domu do pracy

– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– legalną pracę u sprawdzonego klienta

– dojazd do pracy na terenie Holandii na koszt pracodawcy

Wymagania

– chęć i motywacja do pracy

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

– mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji