Pakowanie, sortowanie odzieży, dla Pań i Panów. Organizujemy transport!

Gi Group Sp. z o.o.

Gądki, Wągrowiec, Gniezno, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Niemczyn, Trzemeszno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Gądki, Wągrowiec, Gniezno, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, Niemczyn, Trzemeszno

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Zadania:

  • Składanie i sortowanie odzieży
  • Kompletowanie zamówień
  • Proste prace magazynowe

Czego oczekujemy:

  • Brak przeciwwskazań do pracy stojącej i chodzącej
  • Dyspozycyjność do pracy 3- zmianowej

Co oferujemy?

  • Stawkę podstawową 15,50 brutto/h
  • Stawkę nocną 17 zł brutto/h
  • Premie frekwencyjną i wydajnościową do 2zł/h!
  • DARMOWY TRANSPORT z: Poznania, Trzemeszna, Gniezna, Niemczyna, Wągrowca, Łubowa, Pobiedzisk, Rogoźna
  • Dodatek do dojazdu z innych miejscowości lub do własnego transportu + 1zł do każdej godziny
Oferta pracy tymczasowej.

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV, zadzwoń lub napisz SMS o treści "PRACA GĄDKI", oddzwonię!
668 466 375; 668 281 846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.