Pakowanie słodyczy (2 zmiany)

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • lekka lecz precyzyjna produkcja (branża spożywcza)
  • praca przy taśmach automatycznych.

Wymagania:

  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna (wymóg niezbędny)
  • wysokie zdolności manualne;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) pn-sb;
  • wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • wynagrodzenie zawsze na czas;
  • pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do soboty;
  • zatrudnienie na dłużej, a w perspektywie możliwość przejścia na stałe do Klienta;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Jesteś zainteresowany/-a pracą, zadzwoń lub odwiedź nasze Biuro.

Adecco Lublin
ul. Peowiaków 10/1, Lublin
Tel. 723 320 180 lub 81 532 33 66

Mamy dużo wolnych miejsc! Poleć nasze oferty znajomym!

Nie czekaj, aplikuj!

Numer referencyjny: PS/03/2019/LUB

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji