Pakowanie przekąsek - Holandia!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Super praca dla super pracowników! Pakowanie gotowych przekąsek mięsnych w dużej, nowoczesnej firmie, która zatrudnia ponad 1600 osób! Czeka na Ciebie stawka 10.22€, spora ilość godzin i inne dodatki!

Dla Ciebie mamy:
• Atrakcyjną stawkę
• Dodatki dla osób znających język angielski lub posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku
• Pracę na dwie zmiany od 06:00 - 14:15 i 14:15 - 22:30
• Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami
• Minimum 36 godzin tygodniowo!
• Posiłki w kantynie w bardzo atrakcyjnych cenach!
• Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
• Zorganizowane zakwaterowanie i pomoc w ogarnięciu transportu
• Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Twoje zadania:
• Pakowanie pudełek z przekąskami (produkty już są w opakowaniach, więc nie będziesz mieć styczności z mięsem!)
• Kontrolowanie jakości produktów
• Dbanie o odpowiedni przebieg procesu produkcyjnego

Czego wymagamy?
• Mile widzane posiadanie prawa jazdy kat. B
• Mile widzana znajomość języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.