Pakowanie produktów spożywczych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Goor, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Goor

Opis stanowiska:

• pakowanie mięsa drobiowego oraz produktów wysokobiałkowych (m.in. tofu, soja)
• kontrola jakości, ważenie, etykietowanie oraz inne proste prace przy linii produkcyjnej
• praca nie wymagająca doświadczenia

Oferujemy:

• stawka godzinowa 9,60 € brutto
• możliwość wyjazdu w parach
• zakwaterowanie firmowe i ubezpieczenie zdrowotne
• internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
• możliwość otrzymania zaliczki 150 euro po pierwszym tygodniu
• opiekę polskiego koordynatora w załatwianiu formalności

Wymagamy:

• podstawowej znajomości języka angielskiego
• gotowości do pracy w chłodniejszych warunkach (ok. 5-7°C)
• motywacji i chęci do pracy
• mile widziane prawo jazdy
• dyspozycyjności na minimum 10 tygodni

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.